7 Niedziela Zwykła Ogłoszenia parafialne 19 luty 2017 r.

1. Serdecznie witamy w naszej parafii ks. Biskupa Ordynariusza Romana, który przeprowadza wizytację kanoniczną. Jego osobę polecamy naszym modlitwom.
  2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 17.30.
  3. W tygodniu liturgicznym obchodzimy: – w środę: święto Katedry św. Piotra Apostoła; – w czwartek: wspomnienie św. Polikarpa, bp i męczennika.
  4. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 17.00.
  5. W przyszłą niedzielę, tj. 26 lutego, w naszym kościele rozpocznie się czterdziestogodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu. .
    Plan adoracji:

– po Mszy św. o godz. 12.30 ul. Olszówka i przyległe

– od godz. 15.00   –  ul. Bystrzańska i przyległe

– od godz. 16.30  – Akcja Katolicka

– od godz. 17.00 – Żywy Różaniec

1. W prasę katolicką można zaopatrzyć się w zakrystii a w gazetkę parafialną „Głos Królowej” przy drzwiach wejściowych z kościoła.
  2. Zapraszamy małżonków, narzeczonych oraz wszystkich zainteresowanych małżeństwem na wykład państwa Zyty i Jerzego Kołodziejów pt. „Czy ona tobą manipuluje? Czy on Ciebie rozumie?”, odbędzie się on w najbliższą sobotę, tj. 25 lutego w dolnym kościele.
  3. Zarząd Salwatoriańskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego informuje o możliwości odpisania na rzecz Stowarzyszenia 1 % podatku dochodowego, który pomoże w utrzymaniu Stacjonarnego Hospicjum im. św. Jana Pawła II przy ul. Zdrojowej 10.
  4. Dziękujemy ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby naszego kościoła.
  5. W tym tygodniu do wieczności odwołał Pan Bóg śp. Jana Kawę. Jego duszę polecajmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…

Wszystkim Parafinom i Gościom

życzymy opieki Matki Bożej Królowej Świata

oraz błogosławionych owoców wizytacji kanonicznej